Cykl sterydowy dla 40 latka

cykl sterydowy dla 40 latka, przykładowy cykl sterydowy dla 40 latka

Wielu mężczyzn w średnim wieku zaczyna sięgać po środki anaboliczne, aby poprawić swój wygląd, poczuć się młodziej i poprawić sprawność seksualną. 

Z wiekiem poziom testosteronu u mężczyzn spada, jest to nieunikniony proces, który niesie za sobą poważne skutki takie jak, zmniejszenie popędu seksualnego, zmniejszenia masy mięśniowej, braku chęci do życia. Spadek poziomu testosteronu jest powszechnym tematem wśród mężczyzn i poruszany również przez lekarzy. Jak pokazują badania nie tylko kobiety przechodzą okres przekwitania, mężczyźni przechodzą andropauzę. Dlatego wraz z wiekiem powinniśmy sięgać po środki dopingujące, które pozwolą nam zniwelować andropauzę oraz wpłyną pozytywnie na psychikę. 

Jak zbudować cykl sterydowy dla 40 latka 

  1. Bardzo ważnym aspektem jest wykonanie badań, aby wyeliminować ryzyko wystąpienia raka prostaty. 
  2. Warto zbadać profil lipidowy oraz poziom naszych hormonów, abyśmy wiedzieli jak obecnie prezentuje się nasz stan zdrowia.
  3. Regularnie sprawdzamy ciśnienie krwi.
  4. Stosujemy sterydy w umiarkowanych dawkach.
  5. Długość naszego cyklu dobieramy indywidualnie do naszych potrzeb.
  6. Jeżeli planujemy stosować cykl dłużej niż 6 tygodni ważne będzie zastosowanie HCG w dawkach od 250-500 UI tygodniowo, w celu zapobiegania atrofii jąder. 
  7. Inhibitor aromatazy- to kolejny środek, który należy stosować podczas cyklu, aby zapobiegać ginekomastii oraz efektom ubocznym zbyt wysokiego poziomu estradiolu. 
  8. Rozsądnie przeprowadzić odblok (PCT)

Na jakich sterydach bazować przygotowując cykl sterydowy dla 40 latka 

1. Testosterone Cypionate/Enanthate 

2. Masteron Enanthate 

3. Boldenon 

4. Metanabol 

Jak powszechnie wiadomo podstawą każdego cyklu jest niepodważalnie testosteron. Podwyższa on nasze libido, wspomaga regenerację układu nerwowego oraz podnosi naszą pewność siebie. Następnym środkiem jest boldenon, który nada naszej sylwetce waskularyzacji oraz pełności. Jego kolejną zaletą podobnie jak Masteronu jest obniżenie poziomu estrogenu w organizmie co pozwoli nam rzadziej sięgać po inhibitory aromatazy. Ostatnim ze środków jest Metanabol, środek który przyjmujemy w tabletkach i pomoże nam w nabraniu siły oraz masy mięśniowej. 

Przykładowy cykl dla 40 latka:

Pierwszy cykl dla 40 latka:

1. Testosterone Enanthate – 125-250mg  E3D/E4D

Długość cyklu dobieramy tutaj indywidualnie. Potraktujmy to jako TRT, czyli terapię zastępczą testosteronem. Przyjmujemy go w dawce 125-250mg czyli 0,5-1cm co trzy, cztery dni. 

Drugi cykl dla 40 latka:

Jest to 12 tygodniowy cykl dla osoby, która chce zredukować poziom tkanki tłuszczowej w organizmie. Stosujemy tutaj oba środki po 1cm co trzeci dzień. 

Trzeci cykl dla 40 latka:

Cykl ten zastosujemy podczas budowania masy mięśniowej. Testosteron oraz boldenon przyjmujemy po 1cm co 4 dni a w 10 tygodniu dodajemy dodatkowo 30mg metanabolu i przyjmujemy go codziennie.