Męska Sylwetka Cykle sterydowe

męska sylwetka cykl sterydowy syberian pharma, męska sylwetka cykle sterydowe

Czym jest Męska Sylwetka? 

Ten stosunkowo nowy dzieciak na bloku został wprowadzony w 2012 roku jako sposób na połączenie muskularnego, szczupłego wyglądu z atletyzmem i ogólną estetyką. Został zaprojektowany, aby pomóc kulturystyce powrócić do „złotej ery”, w której symetria i proporcje były ważniejsze niż ogromne, monstrualne ilości masy.

Na czym polega Męska Sylwetka

Zawodnicy w męskiej sylwetce są oceniani na podstawie tego, kto ma najbardziej atletyczną sylwetkę — na podstawie kształtu i symetrii, w połączeniu z umięśnieniem i ogólną kondycją. Również postawa sceniczna oraz  opanowanie są bardzo ważnymi czynnikami. Sportowcy powinni wyglądać na pewnych siebie i być uśmiechnięci. Zawodnicy noszą szorty, które zakrywają uda. Zamiast tradycyjnych póz kulturystycznych, zawodnicy Men’s Physique wykonują serię ćwierćobrotów, aby pokazać swoje ciało pod różnymi kątami.

Męska Sylwetka  to dobry wybór dla kogoś, kto jest mniej umięśniony, ale posiada  atletyczną budowę i dobrą definicję. Sędziowie chcą widzieć definicję, szczególnie w części środkowej.Mężczyźni z umiejętnością bardzo mocnego wycinania się, radzą sobie naprawdę dobrze. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej posiadać wąską talię, szerokie ramiona oraz dużą klatkę piersiową.

Męska sylwetka w Polsce

Kategoria ta spowodowała w polsce ogromny wzrost zainteresowania sportami sylwetkowymi. Klasyczna kulturystyka nie będzie cieszyła się już popularnością, z racji tego, że przeciętna osoba, która trenuje zdecydowanie łatwiej może porównywać się do osoby z Męskiej Sylwetki, który jest dobrze zbudowany niż z wielkim, umięśnionym zawodowym kulturystą. 

Męska Sylwetka Cykle Sterydowe

Męska sylwetka promuje ładne, męskie sylwetki, a jej założeniem jest bycie zawodnikiem ‘’Naturalnym” w skrócie, chcą zapewnić zawodnikowi osiągnięcie sukcesu bez stosowania środków dopingujących. Bardzo prawdopodobny jest fakt, że szefowie federacji doskonale wiedzą, że zawodnicy stosują doping, ale nie chcą tego ogłaszać oficjalnie ponieważ pozwala to na podtrzymanie poziomu zainteresowania. 

Poniżej przedstawimy wam przykładowe cykle zawodników Męskiej Sylwetki:

1. Cykl Sterydowy Męska Sylwetka 

1-6 tygodnia:

6-12 tygodnia:

2. Cykl Sterydowy Męska Sylwetka

1-12 tygodnia:

1-10 tygodnia:

Dodatkowo przypominamy o wrzuceniu do cyklu inhibitorów aromatazy, takich jak Arimidex bądź Letrozole.

Polecamy Letrozole, który może obniżyć poziom estrogenu nawet do 98%.

Dawkę musimy dobrać indywidualnie pod siebie. Dzięki zastosowaniu Letrozole zmniejszymy ryzyko wystąpienia skutków ubocznych np: trądziku, ginekomastii, zwiększonej retencji wody w organizmie. Należy mieć na uwadze, że zbyt nisko poziom estrogenu może prowadzić do spadku libido i obniżenia odporności. 

Dodatkowo pamiętajcie o zastosowaniu HCG podczas każdego cyklu. Pomoże on łatwiej i szybciej odblokować się po zakończonym cyklu.