Najlepsze środki sterydowe na redukcję

najlepsze środki sterydowe na redukcję syberian pharma sklep sterydy online

Okres redukcyjny stosujemy, aby uwidocznić efekty naszej pracy podczas okresu masowego, poprzez zrzucenie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Podczas okresu redukcyjnego chcemy doprowadzić organizm do momentu, w którym energię będzie pobierał z nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Nagromadzony tłuszcz to magazyn energii dla organizmu, który korzysta z niego w kryzysowych momentach. Do osiągnięcia wymarzonej sylwetki będziecie potrzebować odpowiedniego żywienia, treningu oraz środków sterydowych na redukcję. 

Trening w okresie redukcyjnym, jest kluczowy na cyklu redukcyjnym

Bardzo ważnym czynnikiem podczas okresu redukcyjnego będzie dobrze ułożony i przemyślany trening siłowy. Będziemy opierać nasz trening na wolnych i dużych ciężarach w celu zatrzymania siły oraz masy mięśniowej, którą zbudowaliśmy podczas okresu masowego. Najważniejszy będzie odpoczynek pomiędzy naszymi treningami, ciało musi odpoczywać, szczególnie w momencie kiedy mamy deficyt kaloryczny, bez odpoczynku wzrośnie poziom kortyzolu czego chcemy uniknąć. 

Dieta podczas cyklu redukcyjnego

Dieta redukcyjna powinna być ułożona tak, abyśmy byli w stanie jej przestrzegać. Wprowadzenie wielkich zmian, wykluczenie wszystkich ulubionych rzeczy z naszego jadłospisu może spowodować, że bardzo szybko przestaniemy się stosować. Oczywiście warto pozbyć się z diety produktów wysoko przetworzonych, alkoholu, słodyczy, tłustych i smażonych potraw, gotowych przekąsek, a zamiast tych produktów wprowadzić do diety, ryby, pełnoziarniste produkty, nabiał, warzywa oraz owoce. 

Podczas redukcji, ograniczamy poziom przyjmowanych kalorii w wyniku czego zmniejsza się poziom witamin, ilość składników odżywczych, które były dostarczane podczas okresu masowego, a organizm zaczyna spalać tkankę mięśniową. Jest to reakcja obronna naszego organizmu, dlatego ważne jest, aby odpowiednio obliczyć ilość kalorii, którą musimy spożywać, żeby nie było ich za mało.  

Środki sterydowe na redukcję

Dobierając środki sterydowe na redukcji, będzie nam zależało na wybraniu takich środków, które nie aromatyzują w estrogen oraz nie zwiększą retencji wody w organizmie. Zaleca się przyjmowanie środków anabolicznych, które posiadają krótkie okresy półtrwania. Przedstawimy wam przykładowy cykl jaki możecie zastosować na redukcji:

1-12 tygodnia 

Testosterone Propionate – 200mg E2D

Trenbolone Acetate – 100mg E2D

Drostanolone Propionate – 200mg E2D

8-12 tygodnia

Winstrol – 60mg ED

HCG – 500 UI E4D/E5D

Zestawienie tych środków bardzo dobrze sprawdzi się podczas okresu redukcyjnego, ponieważ wszystkie wymienione środki mają niski stopień lub nie aromatyzują wcale, nadzą mięśniom wysoką jakość, pozwolą zatrzymać siłę, którą zbudowaliśmy podczas okresu masowego. Winstrol jest środkiem, który nie aromatyzuje i pomoże osiągnąć dużo niższy poziom tkanki tłuszczowej. Na sam koniec cyklu pamiętamy, aby zastosować HCG w celu przywrócenia produkcji naszego naturalnego testosteronu. 

Ciężka praca połączona z odpowiednio dobranym planem treningowym, dietą oraz środkami anabolicznymi spowoduje, że osiągniecie swoją wymarzoną sylwetkę na lata.