Wszystko co musisz wiedzieć o Nandrolone Phenylpropionate

Wszystko co musisz wiedzieć o Nandrolone Phenylpropionate

Zanim rozważysz użycie NPP, powinieneś wiedzieć o nim kilka rzeczy.

W rzeczywistości nandrolon fenylopropionian był produktem, który po raz pierwszy został wprowadzony na rynek w latach 50. XX wieku.

Ze względu na silne działanie anaboliczne i stosunkowo słabsze działanie androgenne w porównaniu z innymi sterydami, Nandrolon Phenylpropionate jest popularnym wyborem wśród kulturystów i sportowców wyczynowych, którzy chcą uniknąć radzenia sobie z poważniejszymi estrogennymi i innymi skutkami ubocznymi. NPP został początkowo opracowany jako leczenie osteoporozy i raka piersi u kobiet. Jednak ze względu na silne działanie anaboliczne jest obecnie stosowany również w leczeniu osteoporozy.

Czym jest Nandrolone phenylpropionate

W skrócie, Nandrolon Phenylpropionate (NPP) jest formą Nandrolonu z dołączonym do niego estrem fenylopropionianowym.

Dodatkową popularną formą tego związku steroidowego jest dekanian nandrolonu, który znany jest również pod marką Deca-Durabolin. Chociaż NPP był również wcześniej znany pod nazwą Durabolin, ten pseudonim nie jest już używany, ponieważ doprowadziło do pomylenia dwóch form związku.

Nandrolon występuje w obu tych preparatach w dokładnie tej samej postaci chemicznej; jedyna różnica dotyczy estru, który ma nieco inny wpływ na organizm, zwłaszcza pod względem jego okresu półtrwania, szybkości, z jaką działa, i czasu, przez jaki pozostaje aktywny w krwiobiegu. Z tego powodu częstotliwość, z jaką będziesz musiał przyjmować dawki, będzie inna.

W porównaniu z dekanianem nandrolonu NPP ma krótszy okres półtrwania, w związku z czym wymaga częstszych iniekcji w celu utrzymania stabilnego poziomu.

Korzyści ze stosowania Nandrolone Phenylpropionate

Okres masowy  jest zwykle rozpoczynany przez sportowca wyczynowego poza sezonem, a Nandrolon Phenylpropionate jest skutecznym sterydem do stosowania w tej fazie. Jego głównym celem jest zwiększenie zarówno rozmiaru, jak i muskulatury. Jeśli szukasz środka, który zwiększy twoją siłę oraz masę, który stosuje wielu kulturystów, przekonasz się, że ten spełnia Twoje oczekiwania. Chociaż działa dość szybko, wzrost wcale nie nastąpi bardzo szybko. Mimo to możesz spodziewać się stałego wzrostu mięśni.

Pamiętaj, że aby rosnąć w zdrowym tempie, będziesz musiał spożywać wystarczającą ilość kalorii. Oznacza to, że powinieneś spożywać więcej kalorii niż twoje ciało jest w stanie spalić. Jeśli utrzymasz zdrową dietę, korzyści z NPP będą dla Ciebie zmaksymalizowane. Ponieważ przyspiesza metabolizm, sportowcy wyczynowi mogą również zauważyć, że ich ciała stają się bardziej wyrzeźbione.

Zalety używania NPP

Poniżej znajduje się lista najważniejszych korzyści i wyników, których można się spodziewać po zastosowaniu NPP:

Wzrost masy mięśniowej – Jednym z najbardziej pożądanych efektów NPP jest konsekwentne i szybkie pozyskiwanie wysokiej jakości mięśni. Jeśli jednak szukasz zarówno wysokiej jakości, jak i dużej ilości przyrostów mięśni, to NPP jest suplementem dla Ciebie

Regeneracja – Powinieneś zauważyć szybszą regenerację i możliwości wcześniejszego rozpoczęcia kolejnego treningu na siłowni, a jednocześnie odczuwania znacznie mniejszej bolesności mięśni i stawów.

Większa beztłuszczowa masa mięśniowa – Utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej poza sezonem jest łatwiejsze dzięki doskonałym właściwościom metabolicznym, które posiada NPP.

Oprócz zastosowania do redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej, nandrolon jest również wykorzystywany do ogólnych celów sportowych. Z tego powodu jest to wysoce wszechstronny steryd, który często łączy się z innymi związkami, aby mógł przyczynić się do osiągnięcia bardziej konkretnych celów.