Wysyłka

Dla naszych klientów oferujemy dwa rodzaje przesyłek:

1. Paczkomat InPost (Czas otrzymania przesyłki to zazwyczaj 24 do 72 godzin, w przypadku świąt lub długich weekendów czas ten się wydłuża).
Informujemy że podczas wybierania tego rodzaju wysyłki należy podać numer telefonu oraz kod paczkomatu lub miejscowość. Bez tych informacji nie mamy możliwości nadać przesyłki InPost.

2. DHL / UPS / FEDEX - (Czas otrzymania przesyłki zagranicznej zależny od kraju docelowego najczęściej EU do 3-4 dni pozostałe dłużej)


Koszty przesyłek

1. Inpost. Wysyłka paczkomatem kosztuje 16.99zł, niezależnie od gabarytu paczki,
2. DHL / UPS / FEDEX. Wysyłka zagraniczna kosztuje 79zł, niezależnie od gabarytu paczki. W cenie odpowiednie zabezpieczenie oraz zafoliowanie itd.

Prosimy o wyrozumiałość w sprawach przesyłki, ponieważ Państwo płacą jedynie za wysyłkę, my ponosimy koszty pakowania i kopert, więc ceny są odpowiednio dostosowane.

Przy zamówieniach powyżej 350zł otrzymują państwo darmową dowolną wysyłkę - dotyczy wysyłek na terenie POLSKI!


Jesteśmy na rynku jedyną firmą która oferuje dodatkowo państwu 100% pewności dostarczenia każdej z przesyłek. Przesyłki te również są bardzo dobrze zabezpieczone. Jeżeli jednak podczas podróży jakieś z produktów ulegną uszkodzeniu, my gwarantujemy wysłanie nowych. Trzeba dodać że to dotyczy się każdej z wysyłek powyżej nawet darmowej. Również jeśli przesyłka z jakiegoś powodu zagnie w trasie również będziemy z państwem w stałym kontakcie oraz wyślemy nową przesyłkę z zgodnym towarem.

Skontaktuj się

Jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości to pisz działamy 24h/7 odpowiemy natychmiastowo.